Kes ma olen?
Olen inimene, naine, ema, erialaselt pühendasin oma elu teiste aitamisele. Iseloomult olen uudishimulik ja empaatiline, mis tingis kutse valikut.
Üle 20 aasta töötan õena pärast Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli lõpetamist 2002. aastal.
2020. aastal omandasin magistrikraadi terviseteaduses Tartu Ülikoolis, läbides samal ajal ka kognitiiv-käitumisteraapia oskuste koolitust. Rakendasin oma oskusi ja teadmisi, töötades alates 2019.a. õde-nõustajana programmis "Kainem ja tervem Eesti". Tänu sellele programmile jõudsin pereteraapiani. Pärast sissejuhatavaid koolitusi otsustasin õppida pereterapeudiks ja praegu õpin perekonna psühhoterapeutide II astme pädevuskoolitusel.
Alates 2022. maist praktiseerin pereterapeutilist nõustamist – klientideks on eri vanuses lastega pered, paarid ja ka täiskasvanud lapsed vanematega. Samuti saab abi pereteraapiast üksikisik, kes tahaks parandada suhteid, nii teiste kui iseendaga.
Olen eluaegne õppija – sain õppimise ja uudishimu pisiku oma emalt, kes õpetas mulle lugemise ja toetas mu hariduse. Pühendasin emale ka oma magistritöö. Isalt pärisin sallivuse põhimõtet ja huvi looduse vastu. Kannan oma vanemaid alati kaasas, enda sees, mälestustes, ja oma hoiakutes. Pereteraapia teooria selgitab minu jaoks väga loogiliselt, kuidas peresuhted kujundavad meid ja kuidas meie saame edasi liikudes kujundada suhteid, mis pakuvad elurõõmu ja rahulolu.
Usun, et maailmas on palju headust, kuigi mõnikord headuse, armastuse ja läheduse leidmine paistab väga raske või isegi võimatu. Nõustamine toimub kliendi vajadusest, praegusest olukorrast, tema ees seisvatest väljakutsetest või lahendamist vajavast probleemist lähtudes. Koos arutatakse eesmärke ning nende saavutamise võimalusi. Igale kliendile ja perele lähenen individuaalselt.